!!! ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA !!!
  • Drewniana Kostka Edukacyjna Sorter Klocki CYFRY autobus

Symbol: 8145529
137.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Cena przesyłki 16
Kurier (Magazyn 1) 16
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Wysyłka od 1 do 7 dni

⭐ Drewniana Kostka Edukacyjna Sorter Klocki cyfry jeździk

❤️Wspaniała kostka edukacyjna z wieloma zabawami, która nie tylko bawi, ale i uczy!

Drewniana kostka edukacyjna w kształcie autobusu, która zajmie nasze dziecko na długie godziny! Dzięki temu, że kostka posiada róże strony z wieloma zabawami, nasze dziecko samo chętnie będzie chciało się nią bawić.

✅ Kostka ma wymiary: 21,3x24,3x17,5 cm 

IDEALNY NA PREZENT

AUTKO JEST WYSOKIEJ JAKOŚCI - MA ZAOKRĄGLONE BRZEGI - W PENI BEZPIECZNA ZABAWKA!!!

✅FORMY ZABAWY NA KAŻDEJ ZE ŚCIAN KOSTKI

1. Na jednej ze stron znajduje wciskane naprzemiennie wyskakujące obrazki kwory oraz oecy, który nie tylko może wspaniale bawić, ale również pomóc maluszkowi w nauce nazw tych popularnych zwierząt

2. Na tej samej ścianie znajduje się ruchomy znak STOP  - dzięki niemu dziecko może nauczyć się nazwy koloru czerwonego oraz od najmłodszych lat oswajać się z zasadami ruchu drogowego.

3. Kolejna ze ścianek to kolorowe zębatki, zachęcające do kręcenia, dzięki czemu dziecko ćwiczy swoją motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową. Dodatkowo w jednej zębatce znajdują się małe kuleczki, które przy kręceniu wydają dźwięk.

4. Na tej samej ściance znajduje się mini puzzle (przekręcane) dostosowane trudnościa do umiejętności małego człowieka. Idealne ćwieczenie koordynacji wzrokowo ruchowej

5. Tył auta hest otwierany, dzieki czemu mały kierowca będzie mógł przechowywać w środku nie tylko dołączone do sortera klocki, ale także inne skarby.

6. Tylna część to także lusterko oraz koraliki ( liczydło), które nie tylko doskonale zajmują czas ale uczą cierpliwości, dokładności oraz wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową.

7. Górna ścianka zawiera sorter, który uczy rozpoznawania różnych kształtów i kolorów, oraz pomaga dziecku w rozwoju logicznego myślenia oraz rozwija cierpliwość podczas prób dopasowywania odpowiednich otworów do danego kształtu. Możemy w szybki sposób pomóc dziecku w nauce kolorów, mówiąc aby włożyło np. zieloną gwiazdkę w odpowiednie miejsce itp.

8. Na górnej ściance znajdują się także drewniane obracane klocki z cyferkami 1,2,3 oraz literkami A, B, C , a także z kropkami w różnych kolorach. Przy tej zabawie mamy podobne możliwości nauki kolorów jak w przypadku sortera, ale dziecko może także przyswajać od najmłodszych lat wygląd cyferek oraz literek.

9. Ostatnia ze ścianek to klakson oraz ruchome wycieraczki - to kolejne elementy, które zaciekawią małego kierowcę. Po przyciśnięciu grilla auta wydobywa się subtelny dźwięk, natomiast wycieraczki można 

❤️ CAŁOŚĆ ZAPAKOWANA JEST W PIĘKNE PUDEŁKO- IDEALNE NA PREZENT.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie