!!! ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOKA !!!
 • Viga Drewniana Tablica Manipulacyjna Farma Otwieranie Zamków

Symbol: 51627
259.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Cena przesyłki 17.22
Kurier GLS (Magazyn 2) 17.22
DHL Przesyłka kurierska (Magazyn 2) 17.84
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Wysyłka od 1 do 7 dni

Drewniana Tablica Manipulacyjno - Sensoryczna do nauki w duchu Montessori. Ta łamigłówka to fantastyczne ćwiczenie koncentracji i precyzji ruchów, a przy tym rewelacyjna i rozwijająca zabawa pozwalająca na odkrywanie świata.
Renomowana marka Viga proponuje duży zestawzasuwek, pokręteł i zawiasów, które pobudzają ciekawość i dają maluszkowi konkretne umiejętności manualne. Całość zaaranżowana w sympatycznej formie zadania do wykonania dla Farmera, który dba o swoje ulubione zwierzątka. Na panelu znajduje się 6 par drzwi otwieranych różnymi rodzajami zamka, po których otwarciu dziecko ujrzy obrazki kojarzące się z farmą: kurę wysiadującą jajka, kaczuszki, krówkę, konika, bele siana oraz traktor z farmerem. Poprzez zabawę najmłodsi mogą rozwijać swoje zdolności manualne, logicznego myślenia, jak i również mogą zaznajomić się z popularnymi rodzajami zamków i zasuwek. Tablica została wykonana z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami, które są bezpieczne dla dzieci. Panel ścienny do zamontowania za pomocą kołków, znajdujących się w zestawie.

Charakterystyka:

 • - zabawka od 18 miesiąca życia
 • - tablica z6 różnymi zamkami i zasuwkami
 • - każde drzwiczki kryją za sobą obrazki w motywie farmy
 • - ukryte są kaczuszki, bele siana, kura wysiadująca jajka, krówka, konik oraz traktor z farmerem
 • - całość wykonana z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami
 • - tablicę można zamontować za pomocą załączonych do zestawu kołków

Zabawa rozwija:

 • - zdolności motoryczne
 • - zdolność logicznego myślenia
 • - zdolności manualne
 • - wpływa pozytywnie na pamięć


Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbał o to aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Wiek od 18 miesiąca
Wymiary produktu 44 x 44 x 3 (cm)
Płeć chłopiec/dziewczynka
Materiał drewno
kolory wielokolorowy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie